RADIAL SG

Viewport.ai Nedir?

Viewport, hali hazırda kullandığınız ve farklı yazılımlardaki bilgileri entegre ederek ögeleri tanıyan, bunu yaparken de çapraz başvurular yaratarak verileri birbiri ile bağlayan, kısacası işinizi kolaylaştıran bir yapay zeka yazılımıdır.

Otomatik hyperlink’ler yaratan Viewport, kullanıcıların bir bilgi ararken kaybolmamasını sağlar ve böylece işlerin aksamadan tamamlanmasına yardımcı olur.

Viewport.ai Web Sitesi

Farklı kaynaklar tek çözüm

Farklı kaynaklarda tutulan verilerinize ne zaman yeni bir bilgi eklense ve silinse, Viewport sayesinde anlık olarak doğru ve güncel verilere ulaşmak mümkündür.

Viewport.ai Demo Talebi için Tıklayınız

Neden firmalar Viewport'u tercih ediyor?

Tek Bir Bilgi Portalı

Viewport, ihtiyacınız olan bilgilere hangi sistemin sahip olduğunu hatırlama ihtiyacını ortadan kaldırır. Viewport, nerede saklanırsa saklansın tüm bilgileriniz için tek bir portal sağlar.

Kalite Yönetimi

Viewport, personelin, paydaşların ve denetçilerin her zaman doğru ve güncel belgelere erişimini sağlamak için etkili bir çözümdür ve kopuk bağlantıları geçmişte bırakır.

Veri Bütünlüğü

Viewport, veri bütünlüğünün dinamik olarak izlenmesini sağlar ve Değişim Yönetimi (MoC) için temel oluşturmaya yardımcı olur.

Mobil Erişim

Viewport, kurulduğu andan itibaren tam mobil desteği ile birlikte gelir. Tüm canlı ve statik varlık verileriniz, çizimleriniz ve belgeleriniz, yüksek maliyetli noktadan noktaya entegrasyonlar veya özel mobil uygulamalar geliştirilmeden veya satın alınmadan mobil cihazlardan çağrılabilir.

Ekipman-Doküman Bağlantısının Keşfi

Viewport, varlık verilerinizi belgelerinize, çizimlerinize ve CAD dosyalarınıza tam otomatik bir şekilde bağlar. Viewport’un yapay zeka teknolojisini kullanmak, bakım sisteminizde veya varlık yönetimi çözümünüzde binlerce saat manuel bağlantı kurmadan tasarruf etmenizi sağlar.

Sürekli Veri Gelişimi

Viewport, mevcut bilgileri sürekli olarak izlemek, bütünlüğünü kontrol etmek ve tüm veri kaynaklarınızdaki verilerdeki farklılıkları ve boşlukları vurgulamak için tasarlanmıştır.

Bilginin Yönetimi

Viewport, kullanıcıların tüm organizasyondaki bilgilere kolayca erişmesine yardımcı olduğu ve bilgileri paylaşmalarına izin verdiği için bilgi yönetimini sağlar.